fik
10 بهمن 1401 - 14:01

میزهای خدمت در مساجد البرز برپا شود

کرج- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز دهه فجر را فرصت بسیار مناسبی برای اطلاع رسانی عملکرد نظام در قالب جهاد تبیین برای آحاد جامعه عنوان کرد، گفت: میزهای خدمت در مساجد برپا شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی ولی پوری ظهر دوشنبه در ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز با تبریک و تهنیت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: خط انقلاب دفاع از مظلومین و مستضعفین است و تجدید قوای نیروهای انقلاب و تجدید میثاق مردم با نظام انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه امید آفرینی و اعتماد سازی دو اولویت دولت سیزدهم است، افزود: مدیران با اعتماد سازی و امید آفرینی نگذارند دشمنان میدان را از مردم بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را فرصت بسیار مناسبی برای اطلاع رسانی عملکرد نظام در قالب جهاد تبیین برای آحاد جامعه عنوان کرد، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی مکلف اند در ایام الله دهه مبارک فجر دستاوردهای نظام اسلامی و اقدامات دولت سیزدهم را به اطلاع مردم برسانند.

وی با بیان اینکه همه باید در راستای امید آفرینی مردم به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تلاش کنند، افزود: رسانه استانی و ملی نقش بسزایی در این زمینه دارد.

ولی پوری با بیان اینکه نقش رسانه‌های گروهی استان در تشریح و تبیین دستاوردهای انقلاب مهم است، افزود: انعکاس هوشمندانه دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه افزایش آگاهی عمومی؛ تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب مدنظر مدیران قرار گیرد.

وی گفت: افزایش بصیرت برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن ضرورت دارد و جنگ سخت و نرم که کما کان جنگ ترکیبی است نیازمند اطلاع رسانی دقیق است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز تاکید کرد: مراسم گرامیداشت دهه فجر امسال متنوع‌تر و متفاوت‌تر از سال‌های قبل توسط شهرداری‌های استان برگزار گردد.

وی با بیان اینکه برپایی میز خدمت در مساجد گامی برای خدمت رسانی بیشتر به مردم است، گفت: رویکرد اساسی ما در دهه فجر امسال انقلاب اسلامی که با اعیاد رجبیه همزمان شده است، با اجرا و تبیین خدمات ارائه شده به مردم می‌تواند منجر به ایجاد فضایی فرح بخش شود.

ولی پوری تاکید کرد: برنامه‌های متنوع ورزشی به مناسبت دهه فجر تحت عنوان فجر قهرمان در استان برگزار می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1007511